Homenatge de Teri Panisello

El passat dissabte 10 de desembre, dins dels actes de la 2a Nit de la Cultura, que organitza l’Ajuntament d’Amposta, rebé un homenatge el nostre company traspassat, Teri Panisello. Fou un reconeixement per la seua trajectòria sociocultural i musical.
Teri va tindre una important implicació en la nostra Associació “Amics del Camí de Sant Jaume de l’Ebre del Montsià”, tant com a president de l’entitat com per la seua lluita per aconseguir un alberg de pelegrins per a la ciutat d’Amposta.
Socis i sòcies de la nostra Associació, companys i amics de Teri, acompanyaren la família en esta celebració tan emotiva.
Fotos: a la dreta un moment de l’homenatge, amb Reyes, la dona de Teri, i el President de l’Associació. A l’esquerra, Teri amb l’Alcalde i el Regidor de Serveis al Territori de l’Ajuntament d’Amposta, en la signatura del conveni de cessió de l’edifici per a la construcció de l’alberg de pelegrins